akcesoria modelarskie
Podkładka do cięcia duża
- Bezpieczeństwo:
Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia. Stosować pod nadzorem dorosłych.
- Nr katalogowy:
39057
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
38.13 zł / szt
46.90 zł gross
Podkładka do cięcia, duża
- Mata do precyzyjnego cięcia o właściwościach samoleczenia.
- Pomocna przy cięciu: kartonu, taśm, folii itp.
- Powstałe na jej powierzchni rysy po pewnym czasie ulegają samozasklepieniu.
- Mata skutecznie chroni przed szybkim stępieniem się ostrza.
| Weight | 575 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 x 450 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia. Stosować pod nadzorem dorosłych. |
| Nr katalogowy | 39057 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Mata |
| Wymiary | 45 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |