akcesoria modelarskie
Podkładka do cięcia duża
- Bezpieczeństwo:
Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia. Stosować pod nadzorem dorosłych.
- Nr katalogowy:
39057
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,13 zł / szt
46,90 zł brutto
Podkładka do cięcia, duża
- Mata do precyzyjnego cięcia o właściwościach samoleczenia.
- Pomocna przy cięciu: kartonu, taśm, folii itp.
- Powstałe na jej powierzchni rysy po pewnym czasie ulegają samozasklepieniu.
- Mata skutecznie chroni przed szybkim stępieniem się ostrza.
| Waga | 575 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 450 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia. Stosować pod nadzorem dorosłych. |
| Nr katalogowy | 39057 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Mata |
| Wymiary | 45 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |