Przełącznik 2 portowy USB DP Cable KVM Switch CS22DP
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Maks. liczba urządzeń: 2
- Porty konsoli: 2x USB Type A Żeński
- Full specification
Przełącznik KVM 2-portowy kabel USB DisplayPort CS22DP to jednostka sterująca, która umożliwia dostęp do dwóch komputerów z jednej konsoli USB i DisplayPort (klawiatura, wideo i mysz) z dźwiękiem. Dzięki CS22DP możesz szybko i łatwo przełączać się między dwoma komputerami DisplayPort za pomocą wygodnego przycisku zdalnego wyboru portu.
CS22DP obsługuje operacje wieloplatformowe, umożliwiając przełączanie między dwoma komputerami z różnymi systemami operacyjnymi. Co więcej, kompaktowa konstrukcja pozwala na wydajną i uporządkowaną instalację, zapewniając idealne rozwiązanie zajmujące mało miejsca , aby dobrze zorganizować biurko.
Konfiguracja CS22DP jest szybka i łatwa. Po prostu podłącz kable KVM do odpowiednich portów w CS22DP i na komputerach. Nie ma potrzeby instalowania oprogramowania ani konfigurowania urządzeń - wystarczy podłączyć i grać.
| Weight | 460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 160 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Maks. liczba urządzeń | 2 |
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Złącza PC | 2x USB Type A Męski |
| Wymiary | 8.34 x 8.42 x 3.04 cm |
| Waga | 0.35 |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4096 x 2160 |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |