rowerki i jeździki
Jeździk Cozy Coupe Policja
- Nr katalogowy:
170539-PE13
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
252.92 zł / szt
311.09 zł gross
Jeździk Cozy Coupe Policja
Nasz mały policjant może łapać złodziei jeżdżąc policyjnym samochodem! Cozy Coupe posiada zabawną buźkę oraz elementy prawdziwego policyjnego pojazdu! Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka, bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki takiemu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci.
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 170539-PE13 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Samochodziki |
| Wymiary | 44 x 72 x 93 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38 x 43 x 73 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 8500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 750 x 385 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |