uchwyty
Electric Stand DS600/BW
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 999,00 zł / szt
2 458,77 zł brutto
Avtek Electric Stand DS600/BW
Uchwyt ścienny Avtek DS600 z ultra cienką ramą oferuje regulację wysokośći i bezpieczeństwo gwarantując wytrzymałość i stabilność
zamontowanego urządzenia. Rama H jest przymocowana do ściany za pomocą czterech kotew (z regulowaną odległością od ściany)
i mocowana do podłogi. Jego innowacyjna konstrukcja umożliwia łatwe zarządzanie kablami.
| Waga | 27000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1520 x 140 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Avtek |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 120 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 152 × 55 × 15 cm |
| Waga | 35 |
| Pozostałe parametry |
|
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |