uchwyty
Electric Stand DS600/BW
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 999.00 zł / szt
2 458.77 zł gross
Avtek Electric Stand DS600/BW
Uchwyt ścienny Avtek DS600 z ultra cienką ramą oferuje regulację wysokośći i bezpieczeństwo gwarantując wytrzymałość i stabilność
zamontowanego urządzenia. Rama H jest przymocowana do ściany za pomocą czterech kotew (z regulowaną odległością od ściany)
i mocowana do podłogi. Jego innowacyjna konstrukcja umożliwia łatwe zarządzanie kablami.
Technical Specifications
| Brand | Avtek |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 120 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 152 × 55 × 15 cm |
| Waga | 35 |
| Pozostałe parametry |
|
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 27000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1520 x 140 x 540 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |