konstrukcyjne
Klocki Małych Geniuszy Basic 240 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Liczba elementów: 240
- Nr katalogowy:
126425
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
17,00 zł / szt
20,91 zł brutto
Klocki Małych Geniuszy Basic 240 elementów
Odkryj kreatywny świat z wyjątkowym zestawem klocków!
Komplet zawiera 240 elementów, które zachęcają do budowania, projektowania i tworzenia.
Klocki - płytki, oferują nieograniczone możliwości budowania.
Dzięki płaskim, różnokolorowym elementom dzieci mogą tworzyć różnorodne konstrukcje - od mozaikowych obrazów po trójwymiarowe budowle.
Każdy klocek został zaprojektowany z myślą o małych rączkach, co sprawia, że łatwo się ze sobą łączą, rozwijając przy tym zdolności manualne i koordynację ruchową.
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 140 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba elementów | 240 |
| Nr katalogowy | 126425 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 13,5 x 7,5 x 18,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |