zabawa w dom
Ekspres do kawy Natalia
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
123580
- Full specification
Status: Out of stock
49.95 zł / szt
61.44 zł gross
Ekspres do kawy Natalia
- Światło
- Dotykowy panel
- Otwierany pojemnik na kapsułki
- Odgłosy przelewania kawy, pary wodnej i wody
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 123580 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 24 x 14 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Weight | 726 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 265 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |