drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka HL-L1230W laser mono/USB2/WiFi/20ppm
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
HL-L1230W
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
356,10 zł / szt
438,00 zł brutto
Brother HL-L1230W kompaktowa monochromatyczna drukarka laserowa
Kompaktowa drukarka HL-L1230W z elastycznymi opcjami łączności, które ułatwiają zarówno konfigurację jak i użytkowanie.
- Zajmuje mało miejsca
- Pozwala na druk do 20 stron na minutę
- Interfejsy 5GHz WiFi oraz USB
- Oferuje możliwość druku zarówno z komputera jak i poprzez aplikację mobilną
- Podajnik papieru na 150 arkuszy
- W zestawie toner o wydajności do 1500 stron
Kompaktowa drukarka HL-L1230W została zaprojektowana z myślą o małych przestrzeniach. Stanowi idealne urządzenie do domu i małego biura. Wyposażona w elastyczne opcje łączności, które ułatwiają konfigurację i użytkowanie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Brother |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | HL-L1230W |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | Nie |
| Gramatura papieru (min.) | 65 |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Waga | 4.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 |
| Zainstalowana pamięć | 64 |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 2000 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 189 |
| Szerokość | 340 |
| Głębokość | 238 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | 216 x 356 mm |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 315 x 295 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |