zegary
ZEGAR ŚCIENNY LYON BIAŁY
- Średnica: 25
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Full specification
Status: Out of stock
11.56 zł / szt
14.22 zł gross
ZEGAR ŚCIENNY LYON
Nasz zegar ścienny Esperanza LYON służy nie tylko do pokazywania czasu - można na nim odczytać też temperature oraz wilgotność otoczenia. Jego wzornictwo sprawia, iż udekorujesz nim każde mieszkanie, biuro, sklep czy restaurację.
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 260 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Średnica | 25 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | Grubość: 36 mm |
| Pozostałe parametry | - Tarcza zegara ze specjalnego artystycznego papieru |
| Akcesoria w zestawie | - Zaczep umożliwiający zawieszenie zegara zintegrowany z obudową |
| Funkcje specjalne | - Pomiar temperatury |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |