obudowy
Obudowa Define 7 Mini Czarna Solid
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
357.59 zł / szt
439.84 zł gross
Define 7 Mini oferuje ten sam stylowy wygląd i wiele poprawiających życie funkcji swojego starszego rodzeństwa, w opływowej formie.
- Kompaktowe, ale przestronne wnętrze pomieści płyty główne mATX i Mini ITX
- Miejsce na GPU do 331 mm z radiatorem 240 mm na górze lub 306 mm z wentylatorami o grubości 25 mm z przodu
- Obsługa 2 dysków 2,5 cala/3,5 cala i maksymalnie 4 dysków 2,5 cala (2 wsporniki 2,5 cala w zestawie)
| Weight | 9500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 470 x 290 x 480 cm |
Technical Specifications
| Brand | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Wymiary | 399 x 205 x 406 mm |
| Waga | 7.49 |
| Pozostałe parametry | Zawartość opakowania:
|
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |