CSB HRL 1234WF2 12V 9.0Ah
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla ładowania: -15 ~ 40 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla przechowywania: -15 ~ 40 stopni C
- Zalecany zakres średniej tempera - Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Full specification
CSB HRL1234WF2 12V 9Ah HRL Seria specjalnie zaprojektowana do wysokiej wydajności prądowej i wydłużonej żywotności 10 lat . Posiada bardzo dobra charakterystykę rozładowania wysoka wytrzymałość na obciążenia. 260 cykli przy 100% rozładowaniu w pracy cyklicznej.
Technical Specifications
| Brand | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 94 x 151 x 65 mm |
| Waga | 2.7 |
| Pozostałe parametry | - Maksymalny prąd rozładowania: 130A (5 sek) |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2740 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 95 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |