akcesoria
Wózek dla lalek Kate Prestige
- Nr katalogowy:
24989
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Wózki
- Full specification
Status: Out of stock
72.86 zł / szt
89.62 zł gross
Wózek dla lalek Kate Prestige
Wózek dla lalek Kate marki Milly Mally, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Funkcje i wygląd wózka dla lalek przypomina prawdziwy wózek dziecięcy.
Kate to wózek dla lalek o długości do 50 cm. Wyposażony jest w składaną budkę, tackę do karmienia, pasy i skrętne przednie kółka. Dodatkowo posiada kosz na niezbędne podczas spaceru akcesoria dla lalek, m.in. buteleczki z mleczkiem, ubranka oraz pieluszki.
Główne cechy:
- Metalowy stelaż
- Skrętne przednie kółka
- Odpinana tacka
- Pasy
- Kółeczka z pianki
- Rączka posiada osłonkę z pianki
- Składana budka
- Zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem wózka
- Dolna siatka na zakupy
| Weight | 1879 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 x 300 x 505 cm |
Technical Specifications
| Brand | Milly Mally |
|---|---|
| Nr katalogowy | 24989 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Wózki |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 16 x 49 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |