uchwyty i mocowania
Uchwyt do montażu projektora Biały
- Pasuje do:
Dla projektorów o zakresie 18-31 cm średnicy
- Regulacja wysięgu: Tak
- Obciążenie (maks.): 15
- Full specification
Status: Out of stock
83.95 zł / szt
103.26 zł gross
Uchwyt do montażu projektora
- Waga projektorów do 15 kg
- Solidna i prosta konstrukcja
- Odlew z aluminium
- Nadaje się do stropów płaskich
- 25 ° nachyleniem i obrót o 360 °
- Dla projektorów o zakresie 18-31 cm średnicy
- Regulowane metalowe ramiona
- Zawiera elementy montażowe
| Weight | 2200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 200 x 290 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Pasuje do | Dla projektorów o zakresie 18-31 cm średnicy |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obciążenie (maks.) | 15 |
| Regulacja w pionie | 25 |
| Regulacja w poziomie | 360 |
| Wysięg (maks.) | 22 |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Wymiary | 31 x 31 x 22 cm. |
| Akcesoria w zestawie | Elementy montażowe |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |