chłodzenie obudowy
Wentylator Light Wings 140mm PWM Reverse biały
- Poziom hałasu: 25.5
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1300
- Full specification
Status: Out of stock
40.98 zł / szt
50.41 zł gross
Wentylator Light Wings LX 140 mm PWM Reverse biały
Imponujące podświetlenie, doskonałe chłodzenie
Light Wings 140mm PWM Reverse White oferuje imponujące podświetlenie dla unikalnego wyglądu, mocną wydajność i cichą pracę z wydajnym chłodzeniem.
- 7 zoptymalizowanych pod kątem ciszy i odwróconych łopatek wentylatora zapewniających duży przepływ powietrza i niskie turbulencje generujące hałas
- Wentylatory z odwróconymi łopatkami są idealne jako boczne lub dolne wloty powietrza
- Podświetlenie ARGB z przodu i z tyłu
- Wiele kolorów i trybów dla indywidualnego wyglądu dzięki 20 diodom LED
- Bardzo cicha praca przy max. 25.5 dB(A)
- Łożysko rifle o długiej żywotności zapewnia żywotność 60.000 godzin pracy
Technical Specifications
| Brand | Be quiet! |
|---|---|
| Poziom hałasu | 25.5 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1300 |
| Przepływ powietrza | 51.4 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Akcesoria w zestawie | 4 x Śruba |
| Video | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia |
| Weight | 328 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 155 x 175 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |