Adapter Dual USB-C Audio + Charge Rockstar białe
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #2: USB Typ C Męska
- Standard: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- Full specification
Rozwiązanie 2 w 1.
Podłącz adapter do pojedynczego portu USB-C telefonu, aby skonfigurować zarówno ładowanie, jak i wyjście audio. Każdy port USB-C umożliwia niezawodne ładowanie, a drugie wyjście audio umożliwia słuchanie muzyki lub odbieranie połączeń.
Kompatybilny z szybkim ładowaniem.
Korzystając z ładowarki USB Power Delivery lub Quick Charge 2.0 z kompatybilnym urządzeniem, odblokujesz szybkie ładowanie z prędkością do 60 W. Standardowe ładowanie jest dostępne w przypadku wszystkich innych urządzeń i ładowarek USB-C.
Szeroka kompatybilność.
Niezależnie od tego, czy masz telefon z Androidem, iPada czy inne urządzenie USB-C, możesz połączyć się z szeroką gamą produktów audio USB-C.
WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, JEST JEDEN PORT
Nie ma potrzeby przełączania między ładowaniem a strumieniowym przesyłaniem dźwięku. Możesz słuchać muzyki bez rozładowywania baterii lub ładować podczas odbierania połączeń, a wszystko to za pośrednictwem jednego portu USB-C.
IMPONUJĄCA MOC
Moc przelotowa do 60 W oznacza, że urządzenie będzie ładowane podczas użytkowania. Obsługuje szybkie ładowanie kompatybilnych urządzeń, dzięki czemu uzyskują one szybki wzrost mocy.
SŁUCHANIE PODCZAS ŁADOWANIA UPROSZCZONE
Kompaktowe rozwiązanie do ładowania i odtwarzania dźwięku ten adapter USB-C jest idealny, gdy jesteś w podróży. Ponadto każdy port będzie działał zarówno do ładowania, jak i słuchania, więc nie ma potrzeby sprawdzania, którego użyć. Wystarczy podłączyć i gotowe.
Technical Specifications
| Brand | Belkin |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Złącza #1 | USB Typ C Żeńska x 2 |
| Wymiary | 140 x 33 x 10,5 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 102 x 105 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |