chłodzenie obudowy
Wentylator Light Wings 140mm PWM Reverse biały
- Poziom hałasu: 25.5
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1300
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
41,02 zł / szt
50,45 zł brutto
Wentylator Light Wings LX 140 mm PWM Reverse biały
Imponujące podświetlenie, doskonałe chłodzenie
Light Wings 140mm PWM Reverse White oferuje imponujące podświetlenie dla unikalnego wyglądu, mocną wydajność i cichą pracę z wydajnym chłodzeniem.
- 7 zoptymalizowanych pod kątem ciszy i odwróconych łopatek wentylatora zapewniających duży przepływ powietrza i niskie turbulencje generujące hałas
- Wentylatory z odwróconymi łopatkami są idealne jako boczne lub dolne wloty powietrza
- Podświetlenie ARGB z przodu i z tyłu
- Wiele kolorów i trybów dla indywidualnego wyglądu dzięki 20 diodom LED
- Bardzo cicha praca przy max. 25.5 dB(A)
- Łożysko rifle o długiej żywotności zapewnia żywotność 60.000 godzin pracy
| Waga | 328 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 155 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Poziom hałasu | 25.5 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1300 |
| Przepływ powietrza | 51.4 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Akcesoria w zestawie | 4 x Śruba |
| Video | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |