podstawki/podstawki chłodzące
Wentylator chłodzący LED USB Norte
- Prędkość wentylatora (maks.): 1800
- Przepływ powietrza: 12
- Regulacja obrotów: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
12.78 zł / szt
15.72 zł gross
Podświetlany wentylator na kratkę wentylacyjną do notebooków zasilany przez złącze USB. Montowany bezpośrednio do bocznej lub tylnej kratki wentylacyjnej. Usuwa on ciepło wytwarzane przez notebook, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę oraz dłuższą żywotność baterii. W komplecie 4 silikonowe nakładki.
- Podświetlenie LED
- Przepływ powietrza: 12 CFM
- Prędkość obrotowa wentylatorów: 1800rpm
- Poziom hałasu: 35 dB
- Zasilanie: DC 5V (USB)
- Długość kabla: 60 cm
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 |
| Przepływ powietrza | 12 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 35 |
| Hub USB | 1 port |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 185 x 85 x 45 mm |
| Chłodzenie | Tak |
| Materiał | 400D |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 x 170 x 97 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |