podstawki/podstawki chłodzące
Wentylator chłodzący LED USB Norte
- Prędkość wentylatora (maks.): 1800
- Przepływ powietrza: 12
- Regulacja obrotów: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
12,78 zł / szt
15,72 zł brutto
Podświetlany wentylator na kratkę wentylacyjną do notebooków zasilany przez złącze USB. Montowany bezpośrednio do bocznej lub tylnej kratki wentylacyjnej. Usuwa on ciepło wytwarzane przez notebook, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę oraz dłuższą żywotność baterii. W komplecie 4 silikonowe nakładki.
- Podświetlenie LED
- Przepływ powietrza: 12 CFM
- Prędkość obrotowa wentylatorów: 1800rpm
- Poziom hałasu: 35 dB
- Zasilanie: DC 5V (USB)
- Długość kabla: 60 cm
| Waga | 253 kg |
|---|---|
| Wymiary | 57 x 170 x 97 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 |
| Przepływ powietrza | 12 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 35 |
| Hub USB | 1 port |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 185 x 85 x 45 mm |
| Chłodzenie | Tak |
| Materiał | 400D |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |