obudowy
Obudowa PRO MINI AZ-01B-OP mATX
- Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 3
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
88.89 zł / szt
109.33 zł gross
Obudowa PRO MINI AZ-01B-OP mATX
CHIEFTEC Pro Mini prezentuje nowoczesną obudowę m-ATX Mini-Tower PC z ponadczasowo elegancką, szczotkowaną przednią panelu, uzupełnioną przez wnętrze zaprojektowane z myślą o optymalnej kompatybilności sprzętowej i chłodzeniu. CHIEFTEC Pro Mini posiada dodatkowy materiał tłumiący dźwięki na bocznych i przednich panelach, zapewniający optymalny poziom hałasu, podczas gdy łącznie 8 możliwych punktów montażu wentylatorów umożliwia elastyczne konfiguracje chłodzenia. Pro Mini jest gotowy dostarczyć klientom idealną kombinację wydajności, poziomu hałasu i wysokiej jakości designu.
- Elegancki i nowoczesny design
- Materiał tłumiący dźwięki
- Wentylator PWM 120 mm zainstalowany fabrycznie
Technical Specifications
| Brand | Chieftec |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | SPCC |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 165 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Maksymalna długość zasilacza | 180 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 4 |
| Wymiary | 420 x 212 x 360 mm |
| Waga | 5.15 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 6000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 280 x 480 x 470 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |