pendrive
TWISTER 16GB Black USB2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
57,1 x 19,3 x 10,7 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
18.77 zł / szt
23.09 zł gross
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 120 x 110 cm |
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 57,1 x 19,3 x 10,7 mm |
| Waga | 15 |
| Prędkość zapisu | 5 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |