pendrive
TWISTER 16GB Black USB2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
57,1 x 19,3 x 10,7 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
18,77 zł / szt
23,09 zł brutto
| Waga | 33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 120 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 57,1 x 19,3 x 10,7 mm |
| Waga | 15 |
| Prędkość zapisu | 5 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |