torby/etui/plecaki
Torba BMW Perforate d 10 BMTBCO10SPCTFK
- Wymiary:
26 x 20 x 4 cm
- Waga: 300
- Pozostałe parametry:
- Kolekcja: Carbon Tricolor
- Typ: torba
- Materiał: Skóra ekologiczna / Nylon
- Kompatybilność: Tablet 10"
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
96.38 zł / szt
118.55 zł gross
BMW Carbon Tricolor
Torba na tablet Carbon z logo BMW M Sport.
Niezwykle wysokiej jakości materiały i wykonanie dostarczone przez BMW. Pasek, który ułatwia noszenie, przestronne przegrody, dzięki czemu masz dużo miejsca na tablet i akcesoria.
Torba wykonana z miękkiej tkaniny, która chroni twoje urządzenie. Tylna kieszeń na suwak idealna do przechowywania telefonu i małych akcesoriów.
Produkt wyprodukowany na licencji BMW.
Technical Specifications
| Brand | BMW |
|---|---|
| Wymiary | 26 x 20 x 4 cm |
| Waga | 300 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 210 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |