torby/etui/plecaki
Torba BMW Perforate d 10 BMTBCO10SPCTFK
- Wymiary:
26 x 20 x 4 cm
- Waga: 300
- Pozostałe parametry:
- Kolekcja: Carbon Tricolor
- Typ: torba
- Materiał: Skóra ekologiczna / Nylon
- Kompatybilność: Tablet 10"
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
96,38 zł / szt
118,55 zł brutto
BMW Carbon Tricolor
Torba na tablet Carbon z logo BMW M Sport.
Niezwykle wysokiej jakości materiały i wykonanie dostarczone przez BMW. Pasek, który ułatwia noszenie, przestronne przegrody, dzięki czemu masz dużo miejsca na tablet i akcesoria.
Torba wykonana z miękkiej tkaniny, która chroni twoje urządzenie. Tylna kieszeń na suwak idealna do przechowywania telefonu i małych akcesoriów.
Produkt wyprodukowany na licencji BMW.
Specyfikacja techniczna
| Producent | BMW |
|---|---|
| Wymiary | 26 x 20 x 4 cm |
| Waga | 300 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 210 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |