TB print tonery
Toner do Samsung CLP310 TS-Y310R YE ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
- Samsung CLP 310,310N, 315, 315W
- Samsung CLX 3170FN, 3175, 3175N, 3175FN, 3175FW - Full specification
Status: Out of stock
71.87 zł / szt
88.40 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | - Samsung CLP 310,310N, 315, 315W |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1000 |
| Kod oryginału | CLT-Y4092S |
| Pasuje do | Samsung |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Weight | 820 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 195 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |