puzzle
Puzzle 3D Zwierzęta - Lew
- Liczba elementów: 40
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-P856H
- Full specification
Status: Out of stock
29.15 zł / szt
35.85 zł gross
Puzzle 3D Zwierzęta - Lew
CUBIC FUN PUZZLE 3D pozwalające wykonać lwa. Wykonane z wstępnie wyciętego papieru i płyty piankowej, która jest bezpieczniejsza niż metal i drewno, bardziej realistyczna i lżejsza niż plastik. Ilustrowany podręcznik pozwala młodym konstruktorom budować modele samodzielnie.
Do zestawu dołączony jest stojak i tabliczka znamionowa, aby móc postawić model zwierzęcia tak, jak jest on pokazany w muzeum i stworzyć własną unikalną wystawę. Zestaw idealny dla wszystkich miłośników zoologii.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 40 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-P856H |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 31,9 x 16,4 x 20,3 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29,8 x 4,5 x 21,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Karton |
| Oznaczenia |
| Weight | 405 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 220 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |