maskotki
Królik chodzący z marchewką
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
176609
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
24.90 zł / szt
30.63 zł gross
Królik chodzący z marchewką
- Chodzi, popiskuje
- Rusza głową i ogonem
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 176609 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Inne |
| Rodzaj | Króliczki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,5 x 13,5 x 18 cm |
| Wysokość | 15 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 x 185 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |