telewizory
Telewizor LED 65 cali 65UA3E63DG
- Model:
65UA3E63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
1 746.70 zł / szt
2 148.44 zł gross
Telewzior Toshiba 65UA3E63DG
- Użyj głosu, aby wyszukiwać programy, sterować telewizorem, planować dzień i nie tylko. Po prostu zapytaj Google.
- Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc wyjątkowej jakości obrazu, ulepszonego kontrastu oraz bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz cieszyć się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.
- Funkcja TRU Micro Dimming zwiększa kontrast obrazu, optymalizując jego ciemniejsze i jaśniejsze obszary, by wyświetlać bardziej realistyczne treści.
- Funkcja TRU Flow tworzy dodatkową klatkę obrazu między istniejącymi, by zapewniać płynniejsze odtwarzanie dynamicznych scen. To tryb doskonały do oglądania wydarzeń sportowych i filmów.
- Funkcja TRU Resolution automatycznie poprawia wyświetlanie treści o jakości niższej niż 4K, byś mógł się cieszyć ulubionymi filmami i serialami w jak najwyższej rozdzielczości.
- Ułatwia rozszerzenie odsłuchu dźwięku przestrzennego, zapewniając przede wszystkim percepcję kanałów wysokich, bez konieczności używania dodatkowych głośników. DTS uzyskuje dźwięki otoczenia 3D natywnie bez procesu konwersji dźwięku z 2D na 3D.
- Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może doświadczyć Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe.
- Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdziesz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.
Technical Specifications
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | 65UA3E63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 |
| Wysokość z podstawą | 879 |
| Głębokość z podstawą | 293 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| System TV | Android TV |
| Obraz | Dolby Vision HDR |
| Jasność | 350 |
| System dźwięku | Dolby Audio |
| Waga | 20.75 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 836 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1453 |
| Głębokość | 83 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Weight | 29500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1645 x 175 x 995 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |