telewizory
Telewizor LED 24 cale 24FHH4121
- Model:
24FHH4121
- Obsługa 3D: Nie
- DLNA: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
448.40 zł / szt
551.53 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Finlux |
|---|---|
| Model | 24FHH4121 |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Wysokość z podstawą | 364 |
| Głębokość z podstawą | 135 |
| Waga z podstawą | 3.35 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 16 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Jednordzeniowy |
| Wysokość | 336 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 554 |
| Głębokość | 84 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 700 x 140 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |