ładowarki
Ładowarka sieciowa USBB A+C 30W
- Moc: 30
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
29.63 zł / szt
36.44 zł gross
Odkryj ładowarkę, która zmieni sposób, w jaki zasilasz swoje urządzenia! Maxcom USB A+C 30W to połączenie szybkości, niezawodności i wszechstronności, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Moc | 30 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 4,4 x 8 x 2,8 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie wyjściowe | 12 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 55 x 105 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |