Nacinarka kartonów HSM Profipack C400
- Cykl pracy: 24
- Rozmiar cięcia w mm: 8
- Wymiary:
Szerokość x głębokość x wysokość: 610 x 395 x 375 mm
- Full specification
HSM Profipack C400 to nacinarka do kartonów pozwala przerobić zbędny karton w darmowy materiał opakowaniowy podczas pojedynczej operacji. Instalowana na blacie roboczym, można ją łatwo przemieszczać. Hartowane indukcyjnie wałki tnące z litej stali zapewniają długotrwałość i niezawodne działanie przez długi okres czasu. Dzięki bezstopniowej regulacji szerokości ciętego materiału ze skalą można wyprodukować materiał dokładnie zgodny z wymaganiami.
Możliwość ustawienia dwóch stopni kompresji materiału opakowaniowego w zależności od zastosowania.
Wysokiej jakości materiały i sprawdzona jakość Made in Germany zapewniają bezpieczeństwo i długotrwałość. Mocny silnik zapewnia niezawodną pracę nawet w trybie ciągłym. Intuicyjny panel sterowania z diodami LED na wytrzymałej klawiaturze membranowej sygnalizuje stan pracy urządzenia. Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilną pozycję urządzenia. Wpuszczane uchwyty ułatwiają przenoszenie.
Gwarancja 24 miesiące.
Technical Specifications
| Brand | HSM |
|---|---|
| Cykl pracy | 24 |
| Rozmiar cięcia w mm | 8 |
| Wymiary | Szerokość x głębokość x wysokość: 610 x 395 x 375 mm |
| Waga | 47 |
| Pozostałe parametry |
|
| Szerokość szczeliny wejściowej | 415 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | paski |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 1 |
| Możliwość niszczenia | papier |
| Weight | 50000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 650 x 430 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |