Zasilacz UniFi SmartPower USP-RPS
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: od -5 do 45 °C
- Wilgotność pracy: 10 do 90% bez kondensacji
- Moc czynna: 600
- Wymiary:
442,40 x 325,60 x 43,70 mm
- Full specification
Redundantny system zasilania UBIQUITI UniFi USP-RPS
Redundantny system zasilania UniFi SmartPower, model USP-RPS, jest zastrzeżonym, nadmiarowym systemem zasilania zaprojektowanym w celu ochrony do sześciu obsługiwanych urządzeń UniFi SmartPower przed nagłą awarią modułu zasilania. USP-RPS stale monitoruje wszystkie podłączone urządzenia. W przypadku wewnętrznej awarii zasilania AC / DC przełączanie awaryjne jest automatyczne, dzięki czemu sieć działa bez przerw w działaniu. Dzięki budżetowi mocy 950 W DC, USP-RPS może chronić różne urządzenia o dużej mocy, w tym przełączniki UniFi PoE. Zintegrowany 1.3" kolorowy ekran dotykowy wyświetla informacje LCM system wygodnego monitoringu.
Cechy:
- (6) Porty wyjściowe USP DC
- (1) port Ethernet
- Możliwość montażu w racku 1U (zestaw w zestawie)
- Wyświetlacz dotykowy o przekątnej 1,3 cala z informacją o stanie
- Zarządzane przez UniFi Network Controller w wersji: 5.12.11 lub nowszej
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Moc czynna | 600 |
| Wymiary | 442,40 x 325,60 x 43,70 mm |
| Waga | 5.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Funkcje specjalne | Wyświetlacz dotykowy o przekątnej 1,3 cala z informacją o stanie |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 7500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 460 x 540 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |