ogrodowe
Stół wodny bańki 3w1
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
656033M8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
276,42 zł / szt
340,00 zł brutto
Little Tikes Foama to specjalny, wielofunkcyjny stół wodny stworzony przez Little Tikes, który idealnie sprawdzi się jako zabawka ogrodowa. Stolik wodny posiada wiele ciekawych funkcji, dzięki którym każdy maluch znajdzie coś specjalnie dla siebie. Stół Wodny pomoże dziecku w tworzeniu baniek wodnych, bąbelków oraz piany. Ta wodna zabawka wpływa na rozwój wyobraźni i fantazji dzieci.
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 650 x 760 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 656033M8 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Stoły wodne |
| Wymiary | 65 x 65 x 74 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 75,5 x 20 x 65 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |