stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca USB3.2 ,USB-C,12-portów, PD
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0-40°C
- Wilgotność pracy: 10-85% RH (bez kondensacji)
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 1 x 3,5 mm minijack (Combo), 1 x DisplayPort
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
309.03 zł / szt
380.11 zł gross
Najlepsza stacja dokująca USB 3.2 z rozwiązaniem all-in-one do podłączania laptopa USB-C do wielu urządzeń, jednocześnie chłodząc laptop dzięki ergonomicznej pozycji. Możesz podłączyć projektory i monitory UHD 4K, karty SD, głośniki, zestawy słuchawkowe i pamięci USB do laptopa. Obsługuje również USB-PD z ładowaniem przelotowym do 100 W oraz port Gigabit Ethernet, dzięki czemu zawsze masz bezpieczne połączenie internetowe.
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo), 1 x DisplayPort |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.235 |
| Pozostałe parametry | Obsługa do 11 urządzeń jednocześnie przez jedno złącze USB-C Rozdzielczość obrazu:
|
| Zasilanie | Power Delivery (PD 3.0):
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do | Thunderbolt 3/4 |
| Długość przewodu | 15 |
| Czytnik kart pamięci | microSD, SD |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 320 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |