video
Kabel HDMI v 2.1 płaski 3m czarny
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
21.27 zł / szt
26.16 zł gross
TB Kabel HDMI v 2.1 płaski 3 m 8K
Kabel HDMI o długości 3 m. do łączenia urządzeń multimedialnych zgodny ze standardem HDMI w wersji 2.1 (8K)
- Pozwala na transmisję sygnału Ethernet, obrazu 3D a także przesyłanie zwrotne sygnału audio
- Elastyczne materiały gwarantują optymalną ochronę i zapobiegają pękaniu przy zagięciu kabla, dodatkowe wzmocnienie oplotem
- Końcówki są pozłacane, a przewód w pełni ekranowany co zapewnia doskonałą jakość przesyłu
- Pozwala na przesyłanie sygnału Audio i Video bez strat jakości
- Płaski kabel do stosowania w miejscach gdzie potrzebny jest węższy przewód
- Dożywotnia gwarancja!
Technical Specifications
| Brand | TB |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI 2.1 8K Ultra High Speed with Ethernet |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 169 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 160 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |