słuchawki
Słuchawki HS 230
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
85.31 zł / szt
104.93 zł gross
Zestaw słuchawkowy z łącznością USB i AUX 3,5 mm
Łatwe połączenie dzięki lekkiemu zestawowi słuchawkowemu HS230 wyposażonemu w mikrofon z redukcją szumów i wbudowany pilot umożliwiający szybką kontrolę wyciszenia i głośności.
Technical Specifications
| Brand | Creative Labs |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Wymiary | 140 x 55 x 175 mm |
| Waga | 128 |
| Pozostałe parametry | System operacyjny Windows:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Weight | 247 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 160 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |