USB
Kabel USB A - Lightning 1m Czerwony
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: Lightning 8pin Męska
- Full specification
Status: Out of stock
12.90 zł / szt
15.87 zł gross
Kabel TRACER USB A - Lightning 1m, jest przeznaczony do ładowania oraz przesyłania danych w większości urządzeń z wolnym portem Lightning.
Obsługuje ładowania o mocy maksymalnej 48W oraz transfer danych 480MB/s.
Dzięki wysokiej klasy materiałom wykorzystanym do produkcji kabel charakteryzuje się trwałością i niezawodnością. Nie martw się o załamania czy inne uszkodzenia, materiałowy oplot skutecznie chroni miedziane żyły kabla. Aluminiowe złącza są ergonomiczne i trwałe. Co ważne, nie nagrzewają się podczas ładowania co chroni porty w ładowanych urządzeniach.
- Długość: 100 cm
- Kolor: czarny/czerwony
- Maksymalna moc: 48 W
- Transmisja danych: 480 MB/s
- Wzmocniony i trwały oplot kabla
- Wykończenie: materiałowy oplot + aluminiowe złącza
- Kompatybilność: większość urządzeń z portem Lightning
| Weight | 43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 55 x 178 cm |
Technical Specifications
| Brand | Tracer |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | Lightning 8pin Męska |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Wymiary | Średnica przewodu: 3,8 mm |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |