słuchawki
Słuchawki HS 230
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
85,31 zł / szt
104,93 zł brutto
Zestaw słuchawkowy z łącznością USB i AUX 3,5 mm
Łatwe połączenie dzięki lekkiemu zestawowi słuchawkowemu HS230 wyposażonemu w mikrofon z redukcją szumów i wbudowany pilot umożliwiający szybką kontrolę wyciszenia i głośności.
| Waga | 247 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 160 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Creative Labs |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Wymiary | 140 x 55 x 175 mm |
| Waga | 128 |
| Pozostałe parametry | System operacyjny Windows:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |