puzzle
Puzzle 3D Żaglowiec Santa Maria
- Liczba elementów: 113
- Nr katalogowy:
T4008H
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
40.00 zł / szt
49.20 zł gross
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu Żaglowiec Santa Maria.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów statków i okrętów. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach.
| Weight | 455 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 225 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 113 |
| Nr katalogowy | T4008H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 44 x 16 x 39 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.5 x 30 x 3.6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |