głośniki
Arys Zestaw głośników 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 14
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
101.28 zł / szt
124.57 zł gross
Wysokiej klasy zestaw głośników o bogatym brzmieniu i głębokich niskich tonach. Współpracują z komputerem i laptopem
- Moc szczytowa 28W (moc RMS: 14W)
- Duże, podświetlone i łatwo dostępne sterowanie głośnością z przodu obudowy
- Metalowa siatka zapewniająca dodatkową ochronę
- Złącze słuchawkowe
- Analogowe wejście do podłączania tabletu, telefonu i odtwarzacza mp3
- Zasilany z portu USB – nie wymaga zasilania z sieci
| Weight | 1680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 235 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 14 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Wymiary | 20 x 18 x 11 cm |
| Waga | 1.4 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.6 x 23.5 x 14 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Zestaw głośników z dołączonymi przewodami |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |