routery xDSL
Router Cloud Gateway Ultra UCG-Ultra
- Pamięć RAM: 3
- WiFi: Nie
- Porty we/wy: 4 x 10/100/1000 Mbit/s
- Full specification
Status: Out of stock
346.45 zł / szt
426.13 zł gross
Wydajny i kompaktowy router Cloud Gateway Ultra UCG-Ultra UniFi obsługująca wiele sieci WAN z pełnym zestawem zaawansowanych funkcji routingu i zabezpieczeń.
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 150 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Pamięć RAM | 3 |
| WiFi | Nie |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Funkcje | Firewall |
| Wymiary | 141.8 x 127.6 x 30 mm |
| Waga | 520 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Procesor | Czterordzeniowy ARM Cortex-A53 o częstotliwości 1,5 GHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |