puzzle
Puzzle 3D Burj Khalifa (Światło)
- Liczba elementów: 136
- Nr katalogowy:
L133H
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
127.00 zł / szt
156.21 zł gross
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie podświetlanego diodami LED modelu Wieżowiec Burj Khalifa.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach. Podświetlone puzzle prezentują się rewelacyjnie jako ozdoba.
| Weight | 1150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 330 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 136 |
| Nr katalogowy | L133H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 39 x 34 x 146 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 22.7 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |