punkty dostępowe
Punkt dostępowy AC AP 2x2 UAP-AC-LITE
- Pasmo: 2,4 GHz
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
- WEP
- WPA-PSK
- WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
- Full specification
Status: Out of stock
270.26 zł / szt
332.42 zł gross
| Weight | 970 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 210 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 160 x 160 x 31.45 mm |
| Waga | 185 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | 24V 0.5A GbE PPoE |
| Funkcje specjalne |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |