przyrządy kuchenne
Obieraczka do warzyw 1079908
- Rodzaj: Skrobak
- Wymiary:
Szerokość: 8 cm
- Długość: 15.2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 21 in stock
23.92 zł / szt
29.42 zł gross
Obieraczka do warzyw 1079908
Kolekcja do gotowania Fiskars Functional Form sprawia, że codzienne gotowanie staje się proste i przyjemne. Łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu produkty obejmują szeroki wybór praktycznych akcesoriów kuchennych: noże, nożyczki, przybory, naczynia i sztućce wszystko zaprojektowane tak, aby stać się Twoimi niezastąpionymi narzędziami w kuchni, każdego dnia.
Technical Specifications
| Brand | Fiskars |
|---|---|
| Rodzaj | Skrobak |
| Wymiary | Szerokość: 8 cm |
| Długość | 15.2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 80 x 20 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |