Promocje zabawek
Pies b/o 22 cm
- Nr katalogowy:
049571
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Inne
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
59.00 zł / szt
72.57 zł gross
Piesek Figo - Podaj łapkę
Interaktywny piesek. Szczeka, podaje łapkę, łasi się.
| Weight | 684 kg |
|---|---|
| Dimensions | 185 x 320 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Nr katalogowy | 049571 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Inne |
| Rodzaj | Pieski |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 20 x 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 22 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |