Promocje zabawek
Pies b/o 22 cm
- Nr katalogowy:
049571
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Inne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
59,00 zł / szt
72,57 zł brutto
Piesek Figo - Podaj łapkę
Interaktywny piesek. Szczeka, podaje łapkę, łasi się.
| Waga | 684 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 320 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Nr katalogowy | 049571 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Inne |
| Rodzaj | Pieski |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 20 x 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 22 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |