Status: Out of stock
168.12 zł / szt
206.79 zł gross
Cyrkulator MWP-01:
- Obudowa ze stali chromowanej
- Regulacja ustawienia czaszy
- Zakres obrotu: 120°
- Wygodna rączka do przenoszenia
- Antypoślizgowa, stabilna podstawa
Technical Specifications
| Brand | MPM |
|---|---|
| Moc | 140 |
| Średnica | 45 |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Oscylacja | Nie |
| Wymiary | Wysokość cyrkulatora: 540 mm |
| Typ | Cyrkulator |
| Kolor | Stalowy |
| Weight | 5720 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 x 600 x 315 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |