pendrive
Pendrive UC310 256GB USB3.2 biały
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 256
- Full specification
Status: Out of stock
132.25 zł / szt
162.67 zł gross
UC310
Bezzatyczkowa, obrotowa konstrukcja
Bezzatyczkowa, obrotowa obudowa to wygodny sposób odsłaniania złącza USB jednym ruchem ręki. Konstrukcja ta zapewnia pyłoszczelność oraz sprawia, że nie trzeba martwić się o zgubienie zatyczki ochronnej.
Stylowa i przenośna
Wybierz ulubiony kolor! Pamięć UC310 jest dostępna w wielu kolorach, a jej minimalistyczny kształt pozwala zaprezentować osobisty gust i styl.
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 x 100 x 115 cm |
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 58 x 20 x 13 mm |
| Waga | 7.9 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |