zegary
ZEGAR ŚCIENNY ZURICH CZARNY
- Średnica: 25
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Full specification
Status: Out of stock
16.85 zł / szt
20.73 zł gross
ZEGAR ŚCIENNY ZURICH
Nasz zegar ścienny Esperanza ZURICH służy nie tylko do pokazywania czasu - on z całą pewością udekoruje ścianę dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu, biurze, sklepie czy restauracji.
| Weight | 460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 260 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Średnica | 25 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | Grubość: 40 mm |
| Pozostałe parametry | Tarcza zegara ze specjalnego artystycznego papieru |
| Akcesoria w zestawie | Hak do montażu na ścianie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |