zegary
ZEGAR ŚCIENNY LOS ANGELES BIAŁY
- Średnica: 30
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Full specification
Status: Out of stock
13.39 zł / szt
16.47 zł gross
ZEGAR ŚCIENNY LOS ANGELES
Nasz zegar ścienny Esperanza LOS ANGELES służy nie tylko do pokazywania czasu - on z całą pewością udekoruje ścianę dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu, biurze, sklepie czy restauracji. Duża tarcza gwarantuje wysoką czytelność wskazań nawet z najodleglejszego miejsca pomieszczenia.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Średnica | 30 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | Grubość zegara: 40 mm |
| Pozostałe parametry | Tarcza zegara ze specjalnego artystycznego papieru |
| Akcesoria w zestawie | Hak do montażu na ścianie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Biały |
| Weight | 600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 320 x 320 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |